Elbise Modelleri ve Elbiseler


kısa elbise modelleri, uzun elbise modelleri, siyah elbise modelleri, kırmızı elbise modelleri yazlık elbiseler ve daha binlerce elbise modeli, kadının üzerinde duran en güzel şey, Yannis Ritsos'un çok sevdiğim bir şiiri vardır. Elbisesinin altında Çıplaktır kadın elbisesinin üzerinde çırılçıplak :)
İşte elbise böyle bir giysidir ve çeşidi boldur, her an her gün için ayrı bir elbise modeli tasarlanmış ve dikilmiştir, giyilmeye de devam edilmektedir. Hep aradığın kadını o güzel elbisesinin içinde hayal edersin, filmlerde unutulmayan sahnelerin kahramanıdır elbiseler. Ben de elbise giymeyi çok severim, daha bir dişi olduğumu söylerler, rüzgarda kendimi korumaya çalışırım daha bir tatlı olduğumu söylerler, elma şekeri alırım çiçekli elbisemle beraber yolda yürürüm bayılırlar bana.

Elbise modelleri kadını kadın yapan yegane şeylerin başında gelmektedir. Şu an kış aylarındayız ve uzun elbise modelleri daha çok tercih edilmekte, ben kısa elbise modellerini daha çok sevdiğim için, fazla uzun modellere bulaşmadım. ama yaz için 100 tane elbise modelim hazır gibi. Eminim sizin de dolabınızda en az benimki kadar fazla elbise modeli mevcuttur. Keşke devlet şöyle bir güzellik yapsada hanımlar elbise modelleri devletimiz tasafından karşılanıcak gibi birşey söylese ne güzel olur değilmi. Şimdilik yazacaklarım bunlar Eğer güzel elbise modelleri arıyorsanız linki tıklayın , elbiselerle ilgili çok güzel bir blog. hoşçakalın

Abiye Budur

Abiye budur, moda ve giyim üzerine kurulmuş Türkiye'nin en geniş kapsamlı moda sitesi olma yolunda emin adımlarla ilerlemekte. Sitede binlerce abiye modelini, elbise modelini,etek modelini,pantolon modelini, hırka modelini, gömlek modelini,ayakkabı modellerini bulmanız mümkün.

Özellikle 2013 yılı modelleri ön plana çıkaran abiye budur, alışveriş yapmak isteyen insanlara rehber bi site olma özelliğini sürdürmektedir. Tüm giyim markalarının yeni sezon ürünleri, indirim haberleri moda ile ilgili tüm haberler, abiye budur editörleri tarafından hazırlanmakta ve sizlere sunulmaktadır. Eğer sizde güzel bir alışveriş deneyimi yaşamak, ve her alışverişten karlı çıkmak istiyorsanız, alışverişten önce mutlaka abiye budura bir göz atmanızı tavsiye ederim.

Kış ayları dolayısıyla mont ve kaban modellerine öncelik veren abiye budur da, sergilenen her ürün 2013 yılına ait ürünler olup, mağazalarda satışta bulunmaktadır. Binlerce marka tek bir adreste sizi bekliyor.

Abiye modellerinde ise daha itinalı çalışan abiye budur, Türkiye de ve dünyada önde gelen moda evlerinin koleksiyonlarını sizler için araştırıp, en güzel modelleri sizlere sunuyor. Yazlık elbiseler, uzun elbiseler, kısa elbiseler aradığınız hangi modelse, düğünde ne giyeceğinizi bilmiyorsanız. Mezuniyet balosu yaklaştıysa, arkadaşlarınızla gideceğiniz özel bir gece giyecek kıyafetiniz yoksa, bırakın abiye budur sizin için en güzel elbise modelini seçsin.

Giyim ve moda anlayışı artık değişiyor, ve tüm hanımlar bizlere göre şık olmayı hak ediyor.  Abiye budur binlerce abiye ve elbisenin kalbi.

Abiye Modelleri

Kış düğünlerini çok severim, güzel balo salonlarında şampanyalar eşliğinde, şık kadınlar muhteşem abiye modelleri, gelin ve damadın yüzündeki tebessüm.

Düğünler birçok insanın eşin dostun bir araya geldiği aile toplantıları işte, herkeste bir keyif, acaba takı olarak ne takılacağının merakı falan filan diye uzar gider bu liste. Neyse efendim kış düğünlerinde hangi abiye modelleri tercih edilir gelin birazda bundan söz edelim. Öncelikle kapalı ortamlarda yapılan kış düğünlerinde en çok tercih edilen abiye modelleri şifon modellerdir. fazlalıkları saklamakta oldukça faydalı olan bu abiye modellerini tüm hanımlara şiddetle tavsiye ediyorum.  Kış düğünleri daha çok balo havasında geçtiği için renk olarak krem rengi modelleri her zaman size ambiyansa tam olarak uygun bir renk yakalamanıza yardımcı olacaktır.

Bunun dışında kış malum soğuk havalar ve havanın hızlı değişmesi sonucunda yanınızda mutlaka şal ve benzeri aksesuarlar hem elbisenize artı bir etki bırakırken hemde hava koşularına karşı daha hazırlıklı olmanızı sağlayacaktır.

Düğünlerde siz yinede fazla söylenenleri dikkate almadan içinize sinen aynanın karşısında size en çok mutlu eden abiye modelini seçin derim. Çünkü sizi mutlu edecek tek kıyafet size yakışan kıyafettir. Mutlu kalın, tekrar görüşeceğiz.

Abiye satan internet siteleri

devir e ticaret devri oldu arkadaşlar, her geçen gün binlerce alışveriş firması bu furyaya katılmakta, bunlar küçük ölçekli firmalar ve büyük sermaye sahipleri bile olabilir ve bu işe çok önem veriyorlar. Bende bugün sizlere alışverişin bizi ilgilendiren ayağını tanıtacağım, Yakın bir zamanda bir davete katılacaksınız ve bir abiye elbise almanız gerekiyor, peki en uygun fiyata en güzel modeli nereden bulacaksınız.

İlk olarak alışveriş klüplerine göz atmanızı tavsiye ederim. çok uygun fiyatlara çok güzel abiye modellerini bu sitelerde bulabilirsiniz. örneğin markafoni,trendyol,limango bu tarz sitelere örnektir.
google'a alışveriş klüpleri yazmanız sve ilk 2 sayfadan çıkan sonuçlara göre alışveriş yapmanız en sağlıklı yoldur.

İkinci olarak moda bloglarını güzelce bi araştırın derim, çünkü bu bloglarda, dönemin modasına göre seçilmiş modeller bulabilir, ve modanın gerisinde kalmadan çok şık bir abiye modeline sahip olabilirsiniz. bunlara örnek olarak buse terimin, sitesini veyahttp://abiyebudur.blogspot.com sitesini öneririm yüzlerce abiye modeline bu siteden ulaşmanız mümkün.

Bugünlük yazımınız yine sonuna geldik iyi günler dilerim.

Abiye trendleri

Her insan doğduğu andan itibaren gördükleri ve algıladıkları ile kendine has bir etetik ve seçicilik kazanır. buna kısaca damak tadı diyebiliriz. ve bu damak tadını hayatının her anlamında kullanır. buna ise algıda seçicilik deriz. peki zevklerimizden beslenen bu dunyadaki en güzel şey nedir derseniz tabiki moda derim. moda bu dunyada bizim zevklerimizden beslenen en büyük oluşum veya felsefedir.

Benim bugün size anlatacağım şey ise modanın günümüzde hangi yöne doğru ilerlediği, moda felsefi olan bir organik fikir akımımı yoksa dayatmadan kaynaklanan şakacıktan bir koşullanmımı benim düşündüren şey işte bu.

Yabi bir insanın kendi başına alışveriş yapması için belirli bir yaşı ve kendine en uygun olanı seçebilme iradesini yakalamış olması gerekmektedir. Mesela gidip güzel bir abiye modeli almak için, daha önce düğünde ne  giyilir, özel gecelerde nasıl davranılır. veya aldığımız kıyafete göre nasıl bir makyaj yapılmalı gibi konularda bilgi birikimimizin zaten olması gerekirki gidip kendimize en uygun abiye modelini seçebilelim. Alışveriş, moda dediğimiz şeye anlam kazandıran bir olgu ise , ve tüm bunlar para için yapılıyorun kesin samimiyetsizliğini görüp evet moda bir kandırmacadır diyebilmek ne kadar doğrudur bunu bilmek istiyorum.

Lafı çok uzattım hemen kısaca özete gelirsek moda, sizin en beğendiğiniz şeyi üzerinizde görmeniz. ve ruh haliniz gibi anlık değişimlerin üzerinizde yarattığı görünüm ve algı illüzyonundan başka hiçbirşey değildir.

Kendiniz sevin iyi kalın hoşçakalın.

En güzel abiye

bazı abiyeler yeşildir. bazıları siyah ve bazı kadınlar mavi abiye sever mazıları kırmızı. Peki en güzel abiye bunlardan hangidir? Bir abiye modelini iyi yapan unsurlar nelerdir. Bugün bu sorulara beraberce yanıt bulmaya çalışacağız.

Her elbise modelinde her zaman ilk bakılacak şey kesimi ve hatlarının kalitesi olmalıdır. İyi modellenmiş bir kıyafet bedeniniz tam uymasa bile sizi taşıyabilir. Bence muhteşem görünmek farklıdır, muhteşem görünmek kusursuz bir stil ve moda birikimi gerektirmektedir ama iyi görünmek için sadece gören gözlere ihtiyacınız var.

İyi bir abiye modeli, nerede nasıl giyileceği konusunda düşünülmüş ve ve o ihtiyaçlara göre tasarlanmış bir modeldir süphesiz. Akraba düğününde derin yırtmaçlı bir abiye giymek ne kadar alakasız ve komikse, özel bir geceye veya kutlamaya veya bir iş toplantısına püsküllü fırfırlı modellerle gitmekte bir o kadar komiktir.

Moda sanıldığı kadar komplike bir unsur değil aksine, bir kollaj sanatıdır. sadece her kolaj çalışmasında olduğu gibi elinizin altında o çalışmada kullanacağınız materyallerin çokluğu size avantaj sağlamış olur. Nedir bu materyaller. moda jargonuyla modeller, elbise modelleri, aksesuarlar, yan ürünler ne kadar çok ise o kadar avantajlısınız demektir.

Dediğim gibi en güzel abiye hiç giyilmemiş olandır. Ama siz umutsuzluğa kapılmayın en güzel siz olun öptüm :)

abiye

"Abiye, kadnlarn en çok tercih ettikleri elbise modellerinin banda gelmektedir. Günlük giyimin dnda abiyeler daha çok özel gecelerde, kutlama ve partilerde giyilirler. Özel tasarm bu kyafetler kl ve zerafeti temsil etmektedir. Türkiyede bir çok moda evi kendi tasarm abiye modellerini üretmektedir. Bunun dnda abiye modelleri kendi içinde, parti, balo, sahne ve vb alt kategorilere ayrlmaktadr.

Kısa abiye modelleri genelde yaz mevsiminde tercih edilen bir elbise modelidir. kısa hanmlarn tercih ettii bu model. Kadına daha zarif ve uzun bir görünüm kazandrr. Abiyeyeler genelde düünlerde giyildikleri için, oldukça fazla abartya kaçlm modellerde mevcuttur. Abiye alrken nerede giyileceine göre bir model belirlemek çok daha mantkldr.

Fiyat olarak dier elbise modellerine oranla çok daha pahal olan bu elbiseler için bir çok moda evi kendi tasarmlar gerçekletirmektedir., özellikle istanbulda uygun fiyatlara abiye satan moda evleri mevcuttur. yi bir aratrma ile aksaray, merter civar semtlerde uygun fiyatl özel tasarm abiye modelleri bulmak mümkün olduu gibi bebek ve nianta semtlerinde ise dünyaca ünlü modaclarn tasarmlarn görebilirsiniz."

ABİYE BUDUR: 2013 Elbise Modelleri

2013 Elbise Modelleri yavaş yavaş vitrinde yer bulmaya başladı.Bizde bu konumuzda 2013 elbise modası nedir ne değildir, detaylı bir inceleme yapmak istedik. Öncelikle renklerden başlayalım. Bu yılın renkleri kırmızı. Yani vitrinlerde bu yıl oldukça fazla kırmızı elbise göreceksiniz. Hazırlığınızı ve alışverişlerinizi, örneğin ayakkabı, mont gibi diğer kıyafetlerinizi veya ayakkabılarınızı kırmızı elbiseler göre seçseniz iyi olur.

Siyah renkli elbise modelleride bu sene oldukça moda. Özellikle mango ve zaranın 2013 elbise modelleri cidden harika, özel gecelerde giymek için birebir.

Bildiğiniz gibi tüm tekstil ürünlerinde çinden gelenler özellikle bir vergi artışı oldu, haliyle bu vergi artışı direk tüketici fiyatlarına yansıdı. Elbise fiyatları bu nedenle sizlere daha pahalı gelebilir nedeni geçenlerde yapılan vergi artışı neyse biz hemen konumuza devam edelim.

2013 yılı modasının en önemli özelliklerinden biri ise elbiselerin boylarının çok daha kısa olması, bershka mesela etek boylarını bir hayli kısalttı, kimbilir belki kumaştan tasarruf yapıyor olabilirler, 2013 elbise dediğimizde ilk aklımıza yani benim aklıma gelen marka lanvin ise desenli elbiseleri ile oldukça beğenimi kazandı. lanvin 2013 elbise modellerinide sizlere tavsiye ederim.

şimdilik  bu kadar 2013 elbise modelleri ile yazmaya devam edicem bağlantıda kalın.

Abiye Nedir

Özel bir gecelerde giyilmek için tasarlanmış elbise modellerine abiye denir. abiye elbiselerde denebilir. Peki abiye elbiseler neden kadınlar için bu kadar önemli ? Aslında elbiselerin kendisi değilde giyildikleri ortamlar çok önemli olduğu için haliyle abiyelerde dolabınızdaki en önemli kıyafetlerin başında gelmekte.

Bütün arkadaşların veya akrabaların bir araya geldiği, düğün nişan, iş yemekleri, özel partileri düşünün tanıdığınız veya tanışmak istediğiniz insanların hepsi o gece orada, tabiki kadınlar o gece gerçekten güzel görünmek isteyeceklerdir.

Ama şöyle bir sıkıntı var bana göre, türkiyede hanımlar modanın biraz uzağında kalıyorlar. yani çoğu çok şık olduğunu sanırken aslında demode giyindiğinin farkında olmuyor. Yeni bülent ersoyların ortaya çıkmaya başlıyor. Dediğim gibi doğru seçilmiş bi elbise fiyatı ne olursa olsun en güzel elbise odur. size yakışan elbise en güzel elbisedir. Fiyat insanları güzelleştirmez , bir elbise modeli alırken mutlaka aynada kendinize bakmasını öğrenin. Kendiniz gibi bakmayın objektif olun ve en doğru modeli bulun.

Şimdilik benden bu kadar ilerleyen günlerde yeni konular ile yazılara devam edicem mutlu kalın..

ABİYE BUDUR: Pull And Bear 2013 Elbise Modelleri

ABİYE BUDUR: Pull And Bear 2013 Elbise Modelleri: Gençlerin çok sevdiği markalardan Pull and bear 2013 elbise modellerini sitesinde satışa sundu ve her geçen gün yeni elbise modellerini ek...

abiye elbiseleri: ABİYE BUDUR: 2013 Abiye Modelleri

ABİYE BUDUR: 2013 Abiye Modelleri: ABİYE BUDUR: 2013 Abiye Modelleri : Her kadın o özel gecede en güzel şekilde görünmek ister.

Her kadın o özel gecede en güzel şekilde görünmek ister. Güzel görünmenin anahtarlarından biride abiye elbise modelleridir.
Abiye, bazen işi bilmeyen kadınların elinde bir moda felaketine dönüşmekte. Abiye elbise modellerinin kullanım alanları özel geceler olduğu için en abartılı abiye modelini giymek, gecenin en şık insanı olacağınız anlamına gelmez. Yerine göre giyebileceğiniz farklı abiye modelleri mevcuttur.

Mesela 2013 yılının uzun abiye modellerini incelediğim kadarıyla muhteşem, ama kısa boylu hanımların uzun abiye modelleri seçerken dikkatli olması gerekir. Eğer illa uzun abiye modeli beğendiyseniz mutlaka yırtmaçlı olmasına dikkat ediniz. Uzun hanımlar ise bu konuda daha şımarık davranabilirler, kısa abiye modelleri ve uzun abiye modellerinden dilediklerini giymekte özgürler.
2013 abiye modellerinde dikkat ettiğim bir diğer şey ise artık, kabarık, taşlı, pullu abiye modellerinin yerini, sade ve daha düz renkli modellerin alması. Yani bundan sonra Bülent Ersoy gibi kadınları düğünlerde daha az göreceğimiz için modacılara burdan teşekkürlerimi sunmak istiyorum.

Birazda renklerden bahsedelim. Mesela siyah abiye modellerini daha çok, işle ilgili gecelerde veya galalarda giymeniz, size zarif ve şık bir görünüm kazandıracaktır. Siyah abiyeler zerafetin kapısını aralar. Esmer bir teniniz var ise kırmızı abiye modellerini tercih edebilirsiniz, kırmızı abiyeler her zaman kadını oldukça dişi ve çekici gösterir, hatta dozu biraz daha abartıp derin yırtmaçlı abiye modeline yönelmeniz erkekler üzerinde kimyasal silah etkisi yaratabilir. Düğün, nişan vb. organizasyonlarda ise mavi abiye modellerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Aşağıdaki koleksiyonda ağırlıklı olarak uzun abiyeler mevcut, bunların dışında kırmızı, siyah abiye modelleride fazlasıyla var. mavi abiyeler için yakında ayrı bir konu açmayı düşünüyorum. Yani farklı abiye modellerinide zamanla yüklemeye devam edicem, bağlantıda kalın :)

Neyse lafı çok uzattım, bu konuda paylaştığım abiye modelleri, 2013 yılının abiye modelleridir.
Çoğu ünlü moda evlerinin koleksiyonlarında bulunmaktadır. Tamamı benim zevklerime göre seçilmiştir. İşte 2013 abiye modelleri, tadını çıkarın :))

Uzun Abiye Modelleri 2013

Uzun Abiye Modelleri 

Uzun abiye modelleri herkesin tercih edeceği abiye modellerinden değildir. her uzun abiyenin eti yenmez yani. bu modelleri seçerken dikkat edilecek ilk şey bacaklar ve boy. Boyunuz kısa ise zaten hiç bulaşmayın. uzun ise keyfinize göre takılın. İnternette araştırma yapınca zaten karşınıza bir çok model çıkacaktır. Bende ufak bir araştırmadan sonra bulduğum bir siteyi sizinle paylaşmak istedim bayağ güzel modeller mevcut.

Dediğim gibi iyi bir abiye size en çok yakışan abiyedir. nerede nasıl giyileceğine siz karar verin, mesela mezuniyet balosunda giyilebilecek abiye modelleri çok farklıdır. nişanda giyilebilecekler çok farklı. nerede nasıl giyeceğiniz çok önemli. Neyse yukarıdaki linkten 2013 abiye modellerini inceleyebilirsiniz.  

Balo Elbiseleri

Balo Elbiseleri Balo kelimesi, italyanca dans etmek anlamına gelen ballare kelimesinden türediği konusunda fazlaca süphelerim var. Evet böylece balo kelimesinin nereden dilimize geldiğinide öğrenmiş olduk. Önüzümdeki günlerde öğrenciler yeni meslek hayatlarına başlayacaklar, ve öğrencilik hayatları son bulacak. belki okumaya devam edenler olacaktır ama ister okuyun ister okumayın sonuçta hepiniz o mezuniyet balosuna katılacaksınız.

En önemli sorun mezuniyet balosunda arkadaşlarınızdan nasıl daha şık ve güzel görünebilirsiniz. Birincisi seçeceğiniz elbise bu konuda çok önemli, güzel bir abiy elbise modeline ihtiyacınız olacak, ikinci o elbiseyi tamamlayacak hoş bir abiye ayakkabı, elbiseniz rengi ile uyumlu güzel bir makyaj, işte o gün şık olmak için yapmanız gerekenler bunlar. Balo elbiseleri için yukarda vermiş olduğum linkten modelleri inceleyebiliriniz. Bir çok model mevcut.

ABİYE BUDUR: Kırmızı Elbiseler

ABİYE BUDUR: Kırmızı Elbiseler: Kadınlara kendisini özel, güzel ve seksi hissettiren en bilindik giysidir kırmızı elbiseler . Uygun makyaj ve ortamda kadını çekici hatta u...

ABİYE BUDUR: Zara 2013 Yılı Elbise Modelleri

ABİYE BUDUR: Zara 2013 Yılı Elbise Modelleri: Zara yeni sezon elbise ve abiye modelleri, web dünyasının en geniş arşivi :)

ABİYE BUDUR: Mango 2013 Elbise Modelleri

ABİYE BUDUR: Mango 2013 Elbise Modelleri: Mango 2013 yılı elbise modelleri vitrinde yeni sahiplerini beklemeye başladı.

Kırmızı Mini Elbise Modelleri

Yılbaşında hepimiz kırmızı elbiselerimizi giydik bir güzel eğlendik, yeni dilekler diledik sarhoş olduk ve yeni bir yıla merhaba dedik. Özellikle yılbaşını dışarda geçiren arkadaşlar kırmızı elbise giymeye özen gösterdiler adettendir yılbaşı iç çamaşıra kadar kırmızı giyilir. nereden çıkmış bir adet olduğunu bilmiyorum ama şans getirdiğine inanılıyor. bizede inanmak düşünüyor. Uzun zamandır giyim markalarının koleksiyonları incelerim, ama böyle özel günler için uğur getirecek kırmızı elbise modeli bulmak çok zor. Markalar her sene yüzlerce elbise modeli üretiyorlar ve bunların kırmızı olanları neredeyse yok gibi. Nedir bu kırmızı düşmanlı, oysaki kırmızı elbiseler hanımlara ne çok yakışıyor. üstelik şans bile getirmekte, niye noel baba kırmızı kıyafet giyiyor. veya supermen neden kırmızı pelerin takıyor. neden kırmızı başlıklı kız var ama mavi başlıklı kız yok. neden kırmızı elma, neden robet hatemo sana kırmızı çok yakışıyor demekte, demekki kırmızı cidden kadına yakışıyor. böylece elbise konusunda özellikle kırmızı elbise konusunda bir ideolog olduğumu kanıtladım sizlere,

sizin artık tek yapmanız gereken şey kalıyor itaat etmek, trendleri gelip bu blogdan incelemek ne giyeceğine bu bloğa bakıp karar vermek. şimdi dışarıya çıkın ve bir mango veya zara mağazasına gidin ve kaç tane kırmızı elbise sattıklarına bakın, sonrada gelin bana bildirin bunları tamam iyi günler herkese.

Kırmızı Elbiseler ve Alışveriş

Filmlerden çok fazla etkilenen bir bünyeye sahibim genelde günlerce etkisinden kurtulamam eğer bir filmi beğendiysem. Kendimi olayın içinde hissederim, kendi hikayemi yaratırım o filmin içinde.

schindler's list filmide bu filmlerden biri benim için, hem hikayesinin bir zamanlar yaşanmış olması, filmin acılarının tamamen gerçek olması ve benim için çok farklı bir yere sahip olan o sahne.

Film siyah beyaz çekilmiş bir filmdi, bir sahnesi hariç, ufak bir kız kırmızı paltosu ile ne yapacağını bilmez biçimde ortalıkta dolanmakta. Bence bir çocuğun o karanlık filmde, evet orada bir çocuk vardı diyebilmemizin belkide en farklı yolunu seçmişti yönetmen. o çocuğu tanıttı bize kırmızı paltolu ufak bir kız çocuğu. Grinin içinde inanılmaz bir kontrast, ve başına gelecekleri özetleyen kırmızın kan tonu.

İşte böyle bir renk kırmızı, Dikkat çekmek , anlatmak, ayırmak, sevmek ve gitmek kırmızı herşey demek. Boşuna sizlere kırmızı elbise giyin demiyoruz. Kırmızı elbise giyin kırmızı elbise giydirin.

KIRMIZI ELBİSELER ve ALIŞVERİŞ

Neyse gelelim asıl konumuza, dışarıda inanılmaz bir kar var, ve keskin bir soğuk. içeride kendini ısatmaya gücü yetmeyen bir kalorifer peteği, buz gibi bir oda odanın içinde dağınık bir yatak yatağın yanında kırmızı elbiseler ve ben, siz bu yazıları olurda bir gün okursanız birlin ki bu yazı tamamen seo için yazılmış bir yazıdır. kırmızı elbiseler bu yuzden benim için çok önemli tadını çıkarın ve giyim üzerine yapacağınız her alışveriş, markalar, indirimler, hepsi kırmızı elbiseler için olsun tamam mı.

ABİYE BUDUR: Zara 2013 Yılı Elbise Modelleri

ABİYE BUDUR: Zara 2013 Yılı Elbise Modelleri: Zara yeni sezon elbise ve abiye modelleri, web dünyasının en geniş arşivi :)

BU bağlantıyı Abiye budur adlı sitede buldum zaranın bir çok elbise modelini kapsayan bir konu olmuş. onlarca elbse modeli bulmak mümkün, tabi içinde bayağı kırmızı elbise modelide bulmak mumkun. Normalde zara siyah üzerine çalışan bir giyim markası, yani fazla kırmızı renkte elbise modelleri bulunmamakta. Ama bu konuda az olsa bir kaç tane kırmızı elbise modeli var buda hoşuma gitti tabi. zara zaten sevdiğim ve beğendiğim bir giyim markası idi , kendilerinden daha çok kırmızı elbiseler beklemekteyim. mümkünse herkese iyi günler.

Özel Gecelerde Giyilebilecek Kırmızı Elbise Modelleri

Nişan düğün vb. özel gecelerde giyebileceğiniz birbirinden şık, hatta bazıları ultra şık, o kadar şık ki bu konuyu açan çocuğun gözleri kör olmuş öyle diyorlar :) komiks.

Kırmızı Elbise ve Kunduzun Üst Geçitteki Halleri

Saat tam 5.38 , eve girdiğimde hava daha karanlıktı, güneşin doğmasına bir kaç saat olduğunu bilmek rahatlattı beni. Güneş doğmadan önce bir fincan kahve iyi gelir diye düşündüm, halsizliğim ben dahil çevremdeki herşeyi rahatsız etmeye başlamıştı. Bügün dedim , bugün benim için tatil, çalışmak yok.

Alışveriş Sitelerinde Satışta Olan Kırmızı Elbiseler

kemerli kırmızı elbiseKırmızı elbise sevenler için bugüne özel bir yazı hazırladım, biraz uğraştırdı ama beklenen gün gelecekse çekilen acılar kutsaldır diye bir laf etmiş zamanında Che, bizde referansımıza yazdık bu lafı ve üşenmeden onlarca giyim sitesinden tüm kırmızı elbiseleri bir araya topladık.

Kırmızı Elbiseler Nerede Giyilmeli

Başlıkta Bahis geçtiği gibi kırmızı elbise nerede giyilir sorunusunun cevabını hep beraber verelim.
En başta daha önemli bir soruyla karşı karşıyayız, elbise nerede giyilir :) elbise tabiki her yerde giyilir, sadece bir yere has birşey değildir elbise , smokin ayrıdır elbise ayrı.

Mango Kırmızı Elbiseler

Mango Kırmızı elbise gömlek elbise
Mango ülkemizde son yıllarda belkide en revaçta olan marka diyebiliriz. Muhteşem tasarımlı ürünlere sahipler, özellikle elbiseleri şahane. Ben de Bir moda ve kırmızı fetişi olarak sizlere piyasadaki tüm mangoya ait kırmızı elbiseleri topladım, tamamını yanlış duymadınız tamamını topladım ve sizlere sunuyorum.


İçlerinde sadece bu yılın elbiseleri yok genel olarak 2010 yılından sonrasını bulmanız mümkün, eğer şanlıysanız bu modellerden birini hala mango mağazalarında bulmanız mümkün.

Kırmızı Elbiseler ve Fetiş Bir Blog

Kırmızı belkide renkler içinde en farklı anlamlar taşıyan bir renk, savaşın rengi, aşkın, dökülen kanların rengi kırmızı. Mesela boğalar nefret eder kırmızıdan veya ufak bir çocuk en çok kırmızı renge bakmayı sever. Ateşin  renklerinden biridir kırmızı, özeldir benim için.