2013 yılının elbise trenleri


2013 elbise ve abiye modası

Şu günlerde moda denen olgunun belkide en renkli ve canlı günlerini yaşamaya başladık, havalar ısındı denizler köpürdü ve rengarenk elbiseler sokaklarda vitrinlerde hayatın her anında boy göstermeye başladı. 2013 yılı bir çok farklı stil ve trende ev sahipliği yapıyor bunların dışında geçmişin izlerini taşıyan nostaljik çizgilerde, tekrardan hayatımıza girmeye başladı. İşte 2013 elbise modelleri ile ilgili ilk söyleyebileceklerim bunlar. Şimdide stil ve tarz olarak hangi elbise modellerinin bu sene bizlerle birlikte olacağını inceleyelim.

Kısa Elbise Modelleri

Tarz olarak uzun bacaklı hanımlara daha çok yakıştırsamda, bacak boyunun kısa elbise modelleri seçerken pekte bir önemi olduğunu söylemem. Yakıştımı kaçırmayacaksınız, birde fiyatı uygun ise kaçırmayacaksınız.

Bu sene ise dantelli, etek uçları püsküllü modeller vitrinlerde yerlerini aldı, özellikle zaranın dantel detaylı modelleri bana göre sezonunu en iyileri diyebilirim.

Uzun Elbise Modelleri

Daha çok balolarda, mezuniyet balolarında özellikle , düğünlerde, nişanlardai kına geceside bunlara dahil giyebileceğiniz bir çok farklı uzun elbise modelini giyim markalrının mağazalarında bulabilirsiniz. Abiye elbise modellerine ben bu kategorinin içine dahil ediyorum. Peki kimler bu elbise modellerini giymeli?

kısa hanımlar dar kesim uzun elbise modellerini rahatlıkla giyebilerler, genelde güzel abiyeler ve ucuz abiye modelleri arayanlarda bu elbise modellerini giyebilirler. 2013 elbise modelleri , uzun elbiseler olmadan bana göre bir hiçtir.

Çiçek Desenli Elbise Modelleri

Geldik benim en sevdiğim kısma, çiçek desenleri dediğimizde bana göre ilk akla gelen markalar, mango, zara, esprit, desigual, koton yani genel olarak ispanyol moda markaları yaz için oldukça zarif çiçek desenli elbiseler  ürettiler. Tatilde bence ilk tercihiniz mayo üzerine veya serin deniz rüzgarlarını yakalamak ve elbiseniz o rüzgarlarda sallanmasını istiyorsanız çiçek desenli elbise modellerine hep beraber merhaba diyelim.

Yaz Sezonu Elbise Modelleri

İncelediğim kadarı ile , ilk olarak çizgili modeller ile yaza merhaba diyen birçok marka mevcut. Çizgili mnochorome modellerde diyebiliriz , oldukça şık ve aykırı bir hava yaratıyor elbiseler üzerinde. Her zamanki kıyafetlerden sıkılanlar için bence bir göz atmanız gerek, koton, ve zara ilk durağınız olmalı. Bunların dışında püsküllü modeller, geceler için dekolteli sırtı açık abiye elbise modelleri, kısa abiyeler, yaz için hem serin hemde fresh bir görünüm yakalamanıza yardımcı olacaktır.

Çanta Gerçekten Önemlimi

Erkek arkadaşlarımızla oturduğumuzda, yılda 2 ya da 3 defa çantalarımızın gereksiz olduğuna ya da karışık olduğuna dair bir muhabbet döner durur. Peki sahidn gereklimi çantalar?

Aslında bunu tartışmaya gerek yok fakat bu muhabbet sürekli açılıp durduğuna göre çanta ile igili en çok bilinen yargıları da sıralamak gerek.

  • Çanta bir kadının olmazsa olmazıdır.
  • Çanta bir kombin tamamlayıcısıdır.
  • Çanta modası en çok takip edilen kategoriler arasındadır.Bu da ne kadar önemli olduğunu gösterir.
  • Kadınlar zariftir ceplerinde birşeyler taşımak istemezler.
  • İçerisinde her an gerekebilecek malzemeler vardır.
  • Hayat kurtarıcı ve zor durumda yardımcır.
  • Yüzlerce çanta modeli arasından doğru olanı seçmek için saatlerce uğraştırabilir.
  • Şıklığa katkı yapan en önemli unsurdur.
  • Çantanın büyüklüğü ihtiyaca göre değişir.
İşte bu liste böyle uzar gider. Sanırım fikri olmayan arkadaşlarımıza artık bir fikir verebiliriz.Çanta modelleri için yepyeni bir site buldum. Kadınlara çok yardımcı olacağına eminim.

Binlerce Çanta Ve Elbise Modeli İçin Buraya Bir Bakın.

Kırmızı Çantalar

Kırmızı elbiselerden bu kadar bahsetmişken biraz da kırmızı çantalardan bahsetmek istiyorum. Genelde kolay kolay kullanılacak bir renk değil kırmızı çanta. Hem iddialı oluşu hem de bu rengi kaldırabilecek çok fazla renk olmaması nedeniyle bu konuda bir yanlış içine girmekten korkabiliriz.

Genellikle spor kıyafetlerle tercih edebileceğimiz kırmızı çantalar jean ve bluz kombinasyonuna çok uyumlu oluyor. Bunn yanında kırmızı çantaları birlikte kullanacağımız renklerde çok önemli. Çanta seçimi oldukça zor bir süreç ve bunun renginin kırmızı olması daha da zor bir durum. Ama her kadında bir tane olması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü bir kırmızı çanta hem şıklık, hem asalet, hem de seksi görünmenin anahtarı olabilir.Yazlık veya kışlık kombinlerin ve çok farklı tarzların kurtarıcısı olabilecek türden bir renk olduğunu düşünüyorum. Beyaz ve kemik tonlar ile elit bir görüntü yaratıyor. Bunun yanında gri rengine sportif bir hava katıyor. Siyah renklerde ise çantalarımız çok dikkatli seçilmeli ve modeli trendlere uygun olmalı. Çanta seçiminde sizde zorlanıyorsanız aşağıda yer alan linke bakın derim.

Bu blogda çanta ve elbise adına ne ararsanız var.

En Güzel Çanta Modelleri

Elbise Modeli Seçmek Üzerine Bİr Yazı

binlerce marka binler farklı elbise modeli, hepsi farklı tarzlara hitap ediyor. bunların tamamını incelemek neredeyse imkansız değil mi.? bu yüzden şöyle güzel bir internet sitesi olsada tüm elbiseleri bir arada görebilsek elimizde kahvemiz, hangi modeli alacağımza karar versek fena olmazmı. Evet diyenler için tüm elbise modellerini tek bir adreste toplayan bir web sitesi var adı abiye budur. muhteşem bir site. tüm modelleri, aradığınız tüm markaların elbise modellerini kaliteli, yeni sezona ait koleksiyonları ve modaya dair her bir şeyi abiye budurda bulabilirsiniz şimdilik benden bu kadar öptüm byee.